Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks Nike

  54.90  43.92 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.