Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Nike

  43.90  39.51 

  Ngjyrë

  • Koral e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks për meshkuj nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Koral e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.