Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Nike

  65.90  52.72 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Nike.
  Nike Spotlight
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.