Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks Nike

  49.90  39.00 

  Ngjyrë

  • Kuqe
  • Zezë

  Madhësi

  • S (8-10)S (8-10)
  • M (10-12)M (10-12)
  • L (12-13)L (12-13)
  • XL (13-15)XL (13-15)
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Nike.
  Nike Sportswear Club

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Kuqe, Zezë

  Madhësi

  S (8-10), M (10-12), L (12-13), XL (13-15)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.