Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks Nike

  48.90  24.00 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Jargavan e lehtë
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Nike Dri-Fit Get Fit

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Hiri, Jargavan e lehtë, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.