Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Nike për djem

  48.90  39.12 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XS (6-8)XS (6-8)
  • S (8-10)S (8-10)
  • M (10-12)M (10-12)
  • L (12-13)L (12-13)
  • XL (13-15)XL (13-15)
  Clear
  SKU: CJ7825010 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Nike Dri-Fit Graphic

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS (6-8), S (8-10), M (10-12), L (12-13), XL (13-15)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.