Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Puma

  69.90  62.91 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks Puma
  Përbërja e materialit: 78% pambuk / 18% poliester / 4% elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.