Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Puma

  69.90  62.91 

  Ngjyrë

  • Kremtë-Hiri
  • Rozë
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Puma.
  Puma Nu-tility

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Kremtë-Hiri, Rozë, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.