Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Puma

  64.90  29.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: D59809251Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Duks Puma TFS
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.