Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Puma

  64.90  29.00 

  Ngjyrë

  • Argjend
  • Rozë e lehtë
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: A581244 Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Puma Evostripe

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Argjend, Rozë e lehtë, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.