Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks Puma

  69.90  19.00 

  Ngjyrë

  • Argjend
  • Gjelbër-Kaltër
  • Kaltër Prusiane
  • Rozë e lehtë
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Puma Evostripe

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Argjend, Gjelbër-Kaltër, Kaltër Prusiane, Rozë e lehtë, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.