Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Reebok

  49.90  24.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: DFU2249NP Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Duks nga brendi Reebok.
  Përbërja e materialit: 70% pambuk / 30% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.