Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks

  24.95  12.00 

  Ngjyrë

  • Argjend

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 27292 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Duks i përshtatshëm me kapelë.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Argjend

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.