Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fund

  14.95  7.00 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 41934H Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fund i shkurtë nga brendi Piazza Italia. Përbërja e materialit: 96% poliester / 4% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.