Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fund

  12.95  8.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: 41454ZK Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fund nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 95% poliester / 5% elestan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.