Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fund

  26.99  24.29 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Fund nga brendi italian Iwie.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.