Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fund

  17.95  16.16 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Fund nga brendi Italian Piazza Italia.
  Përbërja e materialit 89% poliester 11% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.