Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Fund

  24.99  19.99 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 5531368 Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Fund i gjatë, me lule dhe ngjyra të përziera.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.