Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fund

  16.99  9.00 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5594480H Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fund nga brendi Italian Iwie
  Përbërja e Materialit : 84%Poliester 14%Viskoz 2%Elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.