Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fund

  14.95  13.45 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Fund nga brendi Piazza Italia.
  Fund për femra. Modeli xhinse me mbyllje butoni dhe xhepa te saldimeve anesore. Bel i lartë dhe përshtatje e qetë.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.