Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Fund

  26.99  14.00 

  Ngjyrë

  • Kafe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5544224K Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fund në lino të pastër, mbyllja me pulla dhe me xhepa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Kafe

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.