Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fund

  17.95  9.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: F25541K Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fund xhins Slim Fit, mbyllja me zinxhir dhe buton.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.