Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fund

  29.99  23.99 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Fund për femra nga brendi Nice & Chic.
  Përbërja e materialit: 85% poliester / 15% fibra metalike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.