Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fund

  16.99  15.29 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Fund për femra nga brendi Italian Iwie.
  Përbërja e materialit: 48% viskozë / 48% poliester / 4% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.