Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fund i gjatë

  24.95  22.46 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: 25557 Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Fund i gjatë me butona.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.