Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fustan

  16.99  15.29 

  Ngjyrë

  • Vjollcë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Nice&Chick

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Vjollcë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.