Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fustan

  24.95  12.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 100% viskozë.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.