Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Fustan

  26.99  12.00 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  Clear
  SKU: 5618881GJ Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Italian Nice & Chic.
  Përbërja e materialit: 100% viskozë.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  XS, S

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.