Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Fustan

  29.99  23.99 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Fustan i shkurtë me mëngë të gjatë, jakë në formë varke.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.