Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fustan

  29.99  26.99 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Italian Iwie.
  Përbërja e materialit: 73% poliester / 24% viskozë / 3% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.