Menu

Menu

    Shporta

    Zbritje

    Fustan

    26.99  14.00 

    Ngjyrë

    • Gjelbër e mbyllur

    Madhësi

    • XSXS
    • SS
    • MM
    • LL
    • XLXL
    Clear
    SKU: 5617905GJM Kategoria: , , , ,

    Përshkrim

    Fustan nga brendi Nice & Chic.
    Përbërja e materialit: 100% poliester.

    Informacion shtesë

    Markë

    Nice & Chic

    Ngjyrë

    Gjelbër e mbyllur

    Madhësi

    XS, S, M, L, XL

    Komente

    Ende pa shqyrtime.

    Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.