Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fustan

  24.99  12.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 5585161NP Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Nice & Chic.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.