Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fustan

  29.99  14.00 

  Ngjyrë

  • Kuqe e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5618385KZ Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fustan për femra nga brendi Iwie.
  Përbërja e materialit: 95% poliester / 5% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Kuqe e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.