Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fustan

  26.99  14.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5594519N Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Italian Iwie
  Përbërja e materialit : 74% poliester / 24%viskozë / 2% elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.