Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fustan

  29.99  19.00 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5594556V Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Italian Iwie.
  Përbërja e materialit: 73% poliester / 24%viskozë / 3%elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.