Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Fustan

  29.99  23.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Iwie, jakë klasike dhe mëngë të gjatë.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  XS, S, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.