Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Fustan

  29.99  19.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 5711942NP Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Iwie.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.