Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fustan

  11.65  10.36 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Rozë
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit 100% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri, Rozë, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.