Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fustan

  29.99  19.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • 2XL2XL
  Clear
  SKU: 5699403K Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Iwie.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  S, M, L, XL, 2XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.