Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantollona

  19.95  17.96 

  Ngjyrë

  • Rozë
  • Zezë

  Madhësi

  • L/XLL/XL
  • S/MS/M
  Clear

  Përshkrim

  Pantollona nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Rozë, Zezë

  Madhësi

  L/XL, S/M

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.