Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fustan Adidas

  34.90  31.41 

  Ngjyrë

  • Kuqe

  Madhësi

  • 3434
  • 3636
  • 3838
  • 4040
  • 4242
  Clear

  Përshkrim

  Fustan nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kuqe

  Madhësi

  34, 36, 38, 40, 42

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.