Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Fustan pambuku

  29.99  14.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Fustan me vija, pjesa e fundit në formë tullumbace.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.