Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Hellanke

  9.95  8.96 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • L/XLL/XL
  • M/LM/L
  • S/MS/M
  Clear

  Përshkrim

  Hellanke për femra nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 95% poliester / 5% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  L/XL, M/L, S/M

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.