Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Hellanke

  16.99  9.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 5597614NP Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Hellanke nga brendi Nice & Chic.
  Përbërja e materialit: 88% poliester / 12% elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.