Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Hellanke Adidas

  27.90  25.11 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 128 (7-8)128 (7-8)
  • 140 (9-10 )140 (9-10 )
  • 152 (11-12)152 (11-12)
  • 164 (13-14)164 (13-14)
  Clear

  Përshkrim

  Hellanke nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  128 (7-8), 140 (9-10 ), 152 (11-12), 164 (13-14)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.