Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Hellanke Adidas

  29.90  26.91 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • 3434
  • 3636
  • 3838
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Hellanke nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  34, 36, 38, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.