Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Hellanke Nike

  53.90  48.51 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Hellanke Nike
  Përbërja e materialit: 83% poliester i ricikluar / 17% elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.