Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Hellanke Nike

  26.90  21.52 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Hellanke nga brendi Nike.
  Nike Sportswear Club
  Përbërja e materialit: 61% pambuk / 33% poliester / 6% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.