Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Jastëk

  14.99  13.49 

  Ngjyrë

  • Rozë
  Clear

  Përshkrim

  Jastëk dekorativ me dimensione 45x45cm nga brendi Italian Croff.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

   

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Rozë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.