Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Jastëk

  14.99  11.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  Clear

  Përshkrim

  Jastëk dekorativ me dimensione 50x50cm nga brendi italian Croff.

   

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Kaltër

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.